Széchenyi2020

hivatal@telki.hu   |    06 26 920 800   |   facebook   |    

Meghívó az óvoda 20 éves jubileumi és névadó ünnepségére


2019. november 27-én fennállásának 20. évfordulóját, és egyben névadóját is ünnepli a Telki Zöldmanó Óvoda.

Ez alkalomból délelőtt jelenlegi óvodásainkkal rajzkiállítással, közös énekléssel és tortával ünnepelünk. A délután folyamán pedig szeretettel várjuk régi kedves óvodásainkat is, akik szívesen látogatnak vissza hozzánk.

Program:

14:00 Óvoda-barangoló, emlékidéző kötetlen beszélgetések, gyermekrajz kiállítás
15.00 Ünnepi jubileumi műsor, meglepetés fellépők; Telki Zöldmanó Óvoda névadó - facsemete ültetés

Hívjuk, és nagy-nagy szeretettel várjuk kötetlen beszélgetésre azokat a szülőket, volt munkatársainkat, a fenntartó önkormányzat és a civil szervezetek képviselőit is, akik óvodánk életében tevékenyen részt vettek ez idő alatt.

Remek alkalom lehet ez arra, hogy a sok-sok kedves emléket felelevenítsük, együtt örüljünk. Az 1999. évi alapítás óta bővült az anya-épület, 2011-ben épült egy kétcsoportos intézményrész a legelődombon, és mennyi változás történt még a kezdetektől fogva…

Vendégeink ezen a napon egy emlékkönyvbe is beírhatják legkedvesebb „óvodás élményeiket”.

Az ünnepség zárásaként óvodánk – a Harangvirág utcai épület – udvarán emlékfát ültetünk, amely méltón tükrözi intézményünk környezettudatos szemléletét, természet iránti szeretetét.

Szeretnénk emlékezetessé tenni ezt a napot! Gyere és ünnepelj velünk!

A Telki Zöldmanó Óvoda dolgozói

Fel