• +26 920 800

Felhívás - álláspályázat

Telki Község Önkormányzata műszaki-településüzemeltetési feladatokra műszaki végzettséggel rendelkező (nyugdíjas foglalkoztatás nem kizáró ok), kisegítő kollégát keres napi 4 órás munkaidőben.

Elvégzendő feladatok: közterületi bejárások, hibabejelentésekhez kapcsolódó elő- és utóellenőrzések elvégzése a szükséges adminisztrációs feladatokkal együtt.

  • Közterületen lévő játszóterek, parkok, utak, csapadékvízelvezető-rendszerek műszaki állapotának ellenőrzése, és az esetleges hibák, hiányosságok, rongálások, szennyezések feltérképezése, dokumentálása
  • A feltárt műszaki jellegű problémák javításának előjegyzése, ütemezése
  • Közműszolgáltatók értesítése beavatkozást igénylő feladatok (közvilágítási lámpa meghibásodása, csatorna fedlap elmozdulása, csőtörés, gázszivárgás, stb.) elvégzése esetén
  • Kapcsolattartás a Polgármesteri Hivatal Településfejlesztési és Üzemeltetési Csoportjával
  • Az elvégzett javítási feladatok utóellenőrzése és dokumentálása

Elvárások:

  • műszaki végzettség (középfokú vagy felsőfokú)
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • saját gépjármű használata, költségtérítéssel
  • napi 4 órás, rugalmas munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A munkavégzés helye: Telki Polgármesteri Hivatal és Telki közigazgatási területe

Bér és foglalkoztatási konstrukció megegyezés szerint.

A jelentkezéshez kérjük csatolni:

  • a rövid szakmai önéletrajzot
  • a végzettséget igazoló okiratok másolatát.

További felvilágosítást kérni és jelentkezni a Telki Polgármesteri Hivatalban, dr. Lack Mónika jegyzőnél (06-26-920-801) lehet.